Koszyk

Opinie o sklepie

Dodaj nową opinię

[submit_testimonial]

Szanowne Panie.
Najlepsze ,najwierniejsze klientki.

Przepraszam,że tak długo czekałam aby Wam podziękować .
Za długie lata współpracy ,za dobre słowa , za Wasze podziękowania .
Wtedy kiedy była fantastyczna koniunktura i wtedy kiedy jej nie było zawsze mieliśmy od Was wsparcie.
My ze swej strony tzn i ja i moja wspaniała załoga zawsze staraliśmy się aby oferowane kolekcje wyprzedzały z modą troszkę nasze polskie ulice przez co dłuższy czas mogłyście być trendy .
Staraliśmy się dać dać Wam nie tylko modę ,ale nie przemijającą klasykę i jakość , jakość przede wszystkim.
Dziś sklep internetowy i marka MODESTA mają nowych właścicieli o czym pisałam już dawno na firmowej stronie Facebooka.
Jednak nie wszystkie Panie o tym wiedzą bo w dalszym ciągu dostaję przemiłe SMS-y ,maile co pomagało mi wielokrotnie w trudnych chwilach.
Mnie rozstanie po 33 latach mocno wstrząsnęło zdrowotnie ale to już tak bywa kiedy praca staje się w życiu najważniejsza.
Do dzisiaj trudno mi myśleć o przeszłości , o moich pracownikach -ostatnich tak zaangażowanych fachowcach w naszej branży. Cieszę się tylko ,że większość z Nich pracuje razem w naszym budynku przy Wigury. Oczywiście żal ich umiejętności bo nie są wykorzystywane ale takich dożyliśmy dziś czasów ,że liczy się tylko ilość i kasa. Nadzieja w tym ,że NOWA MODESTA podtrzyma nasze standardy a Wam sprawi radość.

WIELKIE DZIĘKI .
Modesta Rzepecka -Kozłowska

MODESTA

Mój ulubiony sklep od kilku lat. Ubrania eleganckie i świetnej jakości !!!

Ewa

Dzień dobry, ogromnie się cieszę z powrotu Modesty. Czy będzie można zakupić sukienki?

Krystyna

Mój ulubiony sklep od kilku lat. Ubrania eleganckie i świetnej jakości !!! Wspaniale, że Modesta nadal będzie działać.

Ewa

Witam ,jak miło dowiedzieć się ,ze Modesta dalej będzie prowadzić działalność ????????????????Z utęsknieniem czekam do jesieni na nową kolekcje

Bogusia

TO BARDZO DOBRA WIADOMOŚĆ ! POZDRAWIAM

Wiesława

Z wielką radością przyjęłam wiadomośc o powrocie Modesty. Sprawdzam czy wcześniej nie pojawi się nowa kolekcja. Modesta jest jak narkotyk nigdy dość.
Szanowna Pani Modesto prosze być dumna z tak wielkich osiągnięć i z przetrwania wielu kryzysów gospodarczych. To wielki sukces utrzymać się na rynku przez tyle lat pod jednym.szyldem ..Firma to również wiele wyrzeczeń i wielka odpowiedzialność
gatuluję i życzę dużo zdrowia w tym trudnym czasie . dziękujemy....za radość jaką sprawia Pani kobietom .......czekamy z niecierpliwością na powrót.

H

I TO JEST DOBRA WIADOMOŚĆ! MODESTA WRACA DO NAS....! CZEKAM WIĘC I POZDRAWIAM!

Maria

Jestem szczęśliwą posiadaczką wielu sukienek z Waszych kolekcji. Wszedzie budzą zachwyt i są bardzo eleganckie. Ostatni zakup dres, płaszczyk i komplet sukienka z narzutką cudo.
Pozdrowienia dla calej załogi. Iwona

Iwona

To bardzo przykra wiadomość, że Modesta kończy swoją działalność, a ja zawsze tak czekałam na nowe kolekcje. Zapewne mnóstwo klientek jest niepocieszonych. Dziękujemy całej Firmie za przepiękne stroje, za rzetelność, wysoką jakość, staranność wykończenia i szacunek wobec klienta. Życzę zdrowia, zdrowia i szczęścia. Dziękujemy i tak strasznie żal...

Bożena

Wszystkim Klientkom polecam sklep MODESTA ze względu na profesjonalizm całej załogi. Otwartość na potrzeby klienta, to ich dewiza.

Kolekcje oferowane przez MODESTĘ charakteryzuje oryginalność, bardzo dobre materiały i wysoka jakość wykonania. Całej załodze życzę wspaniałych pomysłów i wielu stałych klientów. Natomiast wszystkim Klientkom pięknych kolekcji. Jesteście WSPANIALI.

Ewa

Codziennie zaglądam do e-sklepu z nadzieją na nową kolekcję! Kiedy ruszacie? Bardzo czekamy!

Maria

Mam nadzieję że Modesta wróci do normalności czekam na nową kolekcją życzę Wam zdrowia i sukcesów

Halina

Żałuję, że tak późno zostałam Państwa klientką, chociaż o sklepie wiedziałam już wcześniej za sprawą obecnej Pierwszej Damy,...
Sukienki przepiękne! Dobrze skrojone, z dobrych materiałów i za rozsądną cenę! Proszę o informację, czy w sezonie jesienno-zimowym będzie jeszcze jedna tura nowości.

Aneta

Modele klasyczne,ładne,ale dla dużych pań.Szkoda że tak rzadko pojawiają się mniejsze rozmiary

Urszula

Jestem Państwa wierną klientką, ale kolekcja Larime jest bardzo ciekawa, dziewczęca i zwiewna.Pewnie skuszę się na sukienkę lub bluzkę, czekam na więcej propozycji.

Barbara

I gdzie ja teraz kupię tak eleganckie sukienki w rozmiarze 50? Oj, nie będzie łatwo... Mam kilka pięknych egzemplarzy zakupionych w Modeście... Na szczęście są one ponadczasowe, więc jeszcze wiele razy je założę... Ale chętnie kupiłabym kolejne produkty Modesty... Żal, wielki żal i niepokój, co teraz będę nosić... To były wspaniałe kreacje - te tworzone w Modeście dla tęższych kobiet. Co ważne przy dużych rozmiarach, sukienki miały też odpowiednią długość (przy wzroście 170 cm zakrywały kolano) - to był ich dodatkowy atut. Dziękuję, że mam tak wspaniałe sukienki, żakiety, a nawet jedną spódnicę z oferty Modesty... Skoro jednak nie ma odwrotu - pozostaje życzyć Państwu szczęścia 🙂 A może Państwo sugerują swoim klientkom (zwłaszcza tym tęższym), gdzie szukać dobrych zamienników produktów, które kiedyś powstawały w Państwa pracowniach?

Gośka

Dlaczego??? po upadku Mody Polskiej, Telimeny, Cory ( Warszawa) , Dany ( ze Szczecina), Warmii (Kętrzyn - kurtki i płaszcze) itd. to gdzie mamy się zwrócić po dobrze skrojone i uszyte rzeczy. Do Chińczyków? Tragedia. Dziękuję za lata trwania na rynku i ubierania polskich kobiet ze smakiem i elegancją.
Ps. Czy jest cień szansy , że Modesta będzie ?

Agata

Pani Modesto , dziękuję za te 33 lata . Wiele kreacji mam w swojej szafie . Zawsze zwracają uwagę innych. Może Pani być z Siebie dumna.

Jolanta

Szanowna Pani, ogromne podziękowania za markę Modesta, która zawsze była na bardzo wysokim poziomie.
W ubraniach szytych przez Modestę czujemy, ze jesteśmy piękne i pewne siebie.
Dziękujemy personelowi za tak życzliwe nastawienie dla klientek. Zakupy w Modeście to przyjemność.
Jaka szkoda............

Emilka

1 2 3 7

[WIDGET-WZ]
2-newsletter-375x450

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowościach  oraz otrzymaj kod na -5% na pierwsze zakupy!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o nowościach i promocjach w sklepie Modesta.com.pl, przesyłanych przez Dom Mody Modesta Piotr Kozakiewicz po podany przeze mnie adres poczty elektronicznej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem (w zakresie postanowień dotyczących Newslettera) i Polityką prywatności oraz akceptuję ich postanowienia.”

*