Koszyk

O nas

Cenimy szyk i elegancję

Marka MODESTA obecna jest na polskim rynku od 1989. Przez ten czas nasze klientki zdołały docenić najwyższą jakość produktów oraz szeroką ofertę rozmiarów. Ekskluzywne kolekcje dostępne są w rozmiarach 36-54, co sprawia, że możemy zaspokoić potrzeby niemal każdej kobiety.

Jakość

Nasze kolekcje kierujemy do najbardziej wymagających i świadomych swojego wizerunku kobiet, które w modzie poszukują nowoczesnej elegancji i niepowtarzalnego stylu. Dbamy jednak nie tylko o unikalne projekty, ale także o jakość użytych tkanin, perfekcyjną konstrukcję oraz – co dziś bywa już rzadkością – bardzo staranne wykończenie produktów.

Styl

Wzornictwo, oparte na najnowszych trendach mody, stanowi klucz do rozpoznawalnego stylu MODESTY, pełnego szyku i elegancji. Zdecydowana większość kolekcji to propozycje wizytowe i wieczorowe, ale nie zapominamy także o stylizacjach do pracy typu business, a także o mniej formalnych projektach. Perfekcyjną konstrukcję, jaka wyróżnia naszą odzież, doceniają przede wszystkim klientki o dużych rozmiarach, którym wciąż tak trudno znaleźć ubiory kobiece, właściwie dopasowane, a przy tym tuszujące niedoskonałości sylwetki. Nam jednak udało się osiągnąć ten efekt w wyniku wieloletniej pracy i zdobytych doświadczeń.

Sprzedaż

Produkty z najnowszych linii znajdziesz w sklepie online w którym wygodnie i bezpiecznie zamówisz stroje bez konieczności wychodzenia z domu.

Historia marki

Modesta to unikalna marka odzieżowa. Obecna na rynku już od 1989 roku, założona przez Modestę Rzepecką- Kozłowską. Od początku wyróżniała się na ówczesnym rynku konfekcyjnym dzięki nowoczesnym technologiom i innowacyjnym sposobie zarządzania. Głównym owocem tych działań był własny zakład i wytworny salon firmowy w Ozorkowie.

Sam zakład produkcyjny posiadał skomputeryzowany park maszynowy co w owym czasie było novum. Był także systematycznie unowocześniany. Co więcej, jako jedna z niewielu firm odzieżowych w Polsce MODESTA pracowała na najnowocześniejszym w Europie programie do konstrukcji odzieży GRAFIS, który gwarantował perfekcyjność wykonania produktów. Sukcesywne inwestycje w kadrę, technologię i ciągła dbałość o jakość produkcji przyniosły marce Modesta znakomitą opinię w branży, wśród handlowców oraz, co najważniejsze, wśród klientek.

W czerwcu 2021 roku prawa do marki odkupiło małżeństwo Agnieszka i Piotr Kozakiewicz z Łodzi. Dr Agnieszka od lat była stałą klientką Modesty. Ubierała się tylko w modele marki, a wyjątkowy styl stał się jej znakiem rozpoznawczym. Odejście od ubrań Modesty i zmiana garderoby na modele innej firmy było wykluczone.

Obecnie marka Modesta utrzymuje wysoką jakość ubrań, ponadczasowe kroje, szeroką gamę rozmiarów, ale także dostosowuje modele do trendów.
Produkty marki są dostępne poprzez sprzedaż internetową.
Wierzymy, że na świecie są kobiety, które cenią klasyczne rozwiązania wysokiej jakości.

[WIDGET-WZ]
2-newsletter-375x450

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowościach  oraz otrzymaj kod na -5% na pierwsze zakupy!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o nowościach i promocjach w sklepie Modesta.com.pl, przesyłanych przez Dom Mody Modesta Piotr Kozakiewicz po podany przeze mnie adres poczty elektronicznej. Ponadto oświadczam, że zapoznałem/-am się z Regulaminem (w zakresie postanowień dotyczących Newslettera) i Polityką prywatności oraz akceptuję ich postanowienia.”

*